گالری عکس و فیلم و نرم افزار نیلوفر ابی tag:http://aks36.mihanblog.com 2019-09-16T19:28:28+01:00 mihanblog.com دریافت نامه‌های جیمیل با قابلیت IMAP در نرم‌افزارهای Outlook Express و Outlook 2007 2009-03-25T00:42:16+01:00 2009-03-25T00:42:16+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/256 دریافت نامه‌های جیمیل با قابلیت IMAP در نرم‌افزارهای Outlook Express و Outlook 2007 ژوئن 7, 2008 با میثم کریمی‌منش همانطور که در مطالب قبلی اشاره کرده بودم چند وقتی میباشد که گوگل قابلیت IMAP را به سرویس ایمیل خودش اضافه کرده است.قابلیت IMAP امکانات بیشتری نسبت به POP3 در اختیار کاربران قرار میدهد. با استفاده از سرویس IMAP قدرت دسترسی شما به نامه‌ها، همچنین به حساب کاربریتان خیلی بیشتر است. و وقتی شما نامه‌ای را از Inbox پاک می‌کنید همزمان نامه از حساب کاربریتان در جی‌میل هم پاك خو

دریافت نامه‌های جیمیل با قابلیت IMAP در نرم‌افزارهای Outlook Express و Outlook 2007

همانطور که در مطالب قبلی اشاره کرده بودم چند وقتی میباشد که گوگل قابلیت IMAP را به سرویس ایمیل خودش اضافه کرده است.
قابلیت IMAP امکانات بیشتری نسبت به POP3 در اختیار کاربران قرار میدهد. با استفاده از سرویس IMAP قدرت دسترسی شما به نامه‌ها، همچنین به حساب کاربریتان خیلی بیشتر است. و وقتی شما نامه‌ای را از Inbox پاک می‌کنید همزمان نامه از حساب کاربریتان در جی‌میل هم پاك خواهد شد. در حالی که با قابلیت POP3 شما تنها یک کپی از نامه‌ها را دانلود می‌کردید و با اصل نامه کاری نداشتید.
در مقاله قبلی به شما آموزش دادیم که چگونه یک اکانت در برنامه Thunderbird 2.0 برای دریافت و ارسال نامه‌ها از جیمیل با قابلیت IMAP بسازید. اما در این مقاله شما را با چگونگی ساخت یک حساب کاربری در Outlook Express و Outlook با قابلیت IMAP در جیمیل آشنا خواهم کرد.

در ابتدا شما باید قابلیت IMAP را در اکانت جیمیلتان فعال کنید. البته قابل ذکر است که این قابلیت به طور پیش فرض فعال می‌باشد اما خوب کار از محکم کاری عیب نمی‌کنه.
بدین منظور ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و بر روی Setting کلیک کنید. سپس در میان تب‌ها به تب Forwarding and POP/IMAP مراجعه کرده و گزینه Enable IMAP رو انتخاب کنید. بر روی Save Changes کلیک کنید تا مرحله اول کار به پایان برسد.

حال پیکربندی اکانت در Outlook Express
1- ابتدا برنامه Outlook Express را اجرا کنید
2- در منوی برنامه بر روی Tools کلیک کنید و Accounts را انتخاب کنید.
3- در پنجره باز شده بر روی Add و سپس Mail کلیک کنید.
4- در کادر باز شده در فیلد Display name نام خود را وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.
5- در فیلد Email address ایمیل خود را به صورت کامل (username@gmail.com) وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.
6- در منوی کشویی My incoming mail server is a ——- server گزینه IMAP را انتخاب کنید.
7- در فیلد Incoming mail (POP3, IMAP or HTTP) عبارت imap.gmail.com را وارد کنید. سپس در فیلد Outgoing mail (SMTP) server هم عبارت smtp.gmail.com را وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید.
8- نام حساب کاربری (including ‘@gmail.com’) خود را در فیلد Account name را وارد کنید و در فیلد Password هم Password خود را وارد کنید. بر روی Next کلیک کنید.


9- بر روی Finish کلیک کنید.
10- حال در پنجره Internet Account به تب Mail رفته و بر روی imap.gmail.com کلیک کنید سپس بر روی Properties کلیک کنید.
11- به تب Advance مراجعه کرده و در قسمت Outgoing mail (SMTP) گزینه This server requires a secure connection (SSL) را علامت دار کنید (تیک بزنید) سپس در فیلد Outgoing mail (SMTP) عدد 465 را وارد کنید.
12- در قسمت Incoming mail (IMAP) گزینه This server requires a secure connection (SSL) را علامت دار کنید و در فیلد Incoming mail (IMAP) عدد 993 را وارد کنید.


13- سپس به تب Servers رفته و گزینه My server requires authentication را فعال سازید (تیک بزنید)


14- بر روی روی Ok کلیک کنید
خوب دیگه کار تموم شد حال می‌تونید نامه‌های خود را دریافت و ارسال کنید

حال پیکربندی اکانت در Outlook 2007
1- ابتدا برنامه Outlook 2007 را اجرا کنید.
2- برای یک حساب جدید Do not pgrade را انتخاب کرده سپس بر روی Yes کلیک کنید.
3- نام خود، آدرس ایمیل، پسورد حساب کاربری را وارد کرده و Manually configure… را فعال سازید و بر روی Next کلیک کنید.


4- گزینه Internet E-mail را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.
5- در فیلد Account Type قابلیت IMAP را انتخاب کنید. در فیلد Incoming mail sever عبارت imap.gmail.com و در فیلد Outgoing mail server (SMTP) عبارت smtp.gmail.com را وارد کنید. سپس در فیلد User Name آدرس ایمیل خود و در فیلد Password هم پسورد را وارد کنید. بر روی Next کلیک کنید.


6- بر روی Finish کلیک کنید.
7- به مسیر Tools > Options >Mail Setup رفته و Email Accounts را انتخاب کنید حال حساب کاربری خود را انتخاب کرده و بر روی Change کلیک کنید بر روی More Setting… را کلیک کنید. به تب Advance رفته و عدد 993 در در فیلد Incoming server را وارد کرده و منوی کشویی Use the following… را به SSL تغییر دهید. سپس عدد 587 را در فیلد Outgoing server وارد کرده و Use the following… را به TLS تغییر دهید.


8- به تب Outgoing Server رفته و گزینه My outgoing server (SMTP) … را فعال سازید.


9- سپس Ok > Next > Finish > close > Ok را کلیک کنید
خوب دیگه اینجا هم کارش تموم شد.

]]>
دانلود فیلم سربلند 2009-03-13T11:17:33+01:00 2009-03-13T11:17:33+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/255 دانلود فیلم سربلند تهران، 1349. علی پهلوان محل و رضا پسر بی کار طی یک درگیری خیابانی با هم آشنا می شوند. این آشنایی به رفاقتی منجر می شود که گذر سالها هم آن را کمرنگ نمی کند. بازیگران : ابوالفضل پورعرب , سعید تهرانی , عسل بدیعی , ثریا قاسمی , سروش صحت , مریم سلطانی کارگردان : سعید تهرانی محصول : 1385 دانلود فیلم سربلند

تهران، 1349. علی پهلوان محل و رضا پسر بی کار طی یک درگیری خیابانی با هم آشنا می شوند. این آشنایی به رفاقتی منجر می شود که گذر سالها هم آن را کمرنگ نمی کند.
بازیگران : ابوالفضل پورعرب , سعید تهرانی , عسل بدیعی , ثریا قاسمی , سروش صحت , مریم سلطانی
کارگردان : سعید تهرانی
محصول : 1385


]]>
دعوت نامه rapidbaz 2009-03-05T19:48:33+01:00 2009-03-05T19:48:33+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/254 لطفا هر کی دعوت نامه rapidbaz داره به ایمیل زیر بفرسته با تشکر در ضمن برای انها دعوت نامه پرشین گیگ فرستاده می شود فقط ایمیل خود را درج کنید ایمیل ما aks3636@gmail.com لطفا هر کی دعوت نامه rapidbaz داره به ایمیل زیر بفرسته با تشکر

در ضمن برای انها دعوت نامه پرشین گیگ فرستاده می شود

فقط ایمیل خود را درج کنید

ایمیل ما

aks3636@gmail.com

]]>
ترفند ضبط برنامه های سایت ایران سیما (irib) 2009-03-04T20:10:34+01:00 2009-03-04T20:10:34+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/253                                        ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که برنامه مورد علاقه خود را که از تلوزیون پخش شده است را به هر دلیلی از دست داده باشید. اما آیا راهی وجود دارد که بتوانید برنامه ای که ندیده اید یا علاقه به تکرار مجددش داشته باشید را مشاهده کنید؟ مدتی است که شرکتهای مختلفی ، به تهیه و ف                                     

 

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که برنامه مورد علاقه خود را که از تلوزیون پخش شده است را به هر دلیلی از دست داده باشید. اما آیا راهی وجود دارد که بتوانید برنامه ای که ندیده اید یا علاقه به تکرار مجددش داشته باشید را مشاهده کنید؟ مدتی است که شرکتهای مختلفی ، به تهیه و فروش برنامه های پخش شده از تلوزیون میپردازند. در صورتی که شما برنامه خاصی مد نظرتان باشد میتوانید از این شرکتها درخواست کنید و با پرداخت هزینه فیلم این برنامه ها را دریافت کنید. اما در این ترفند قصد داریم به معرفی یک روش بسیار کارآمد بپردازیم که با بهره گیری از آن میتوانید به راحتی برنامه هایی که از تلویزیون پخش شده و شما آنها را بنا به دلایلی از دست داده اید را از اینترنت دانلود کرده و سپس مشاهده کنید. این برنامه ها شامل کلیه سریالها ، برنامه های زنده ، اخبار و... میباشد.
بقیه در ادامه

برای این کار:
ابتدا به سایت www.iransima.ir مراجعه کنید.
اکنون با استفاده از این سایت میتوانید کلیه برنامه های پخش شده از تلوزیون را بسته به تاریخ و موضوع و شبکه پخش شده مشاهده کنید.
اما این روش تنها به روش مشاهده آنلاین امکان پذیر است و امکان دانلود آن به شکل مستقیم از سایت وجود ندارد.
حال برای دانلود این برنامه ها جه باید کرد؟
پس از ورود به برنامه مورد نظر بر روی دکمه "نمایش برنامه" کلیک کنید. خواهید دید که پنجره جدیدی باز میشود و شروع به پخش برنامه مورد نظر به شکل آنلاین میکند. این پنجره را ببندید.
حالا از نوار ابزار اینترنت اکسپلورر ، بر روی آیکن یعنی History مرورگر ، کلیک کنید.
از نوار کناری باز شده ، iransima www.iransima.ir را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس از زیر بخش آن ، بر روی "نمایش برنامه" کلیک کنید.
اکنون مجدد صفحه پخش آنلاین باز خواهد شد. حالا از منوی View مرورگر خود بر روی Source کلیک کنید.
در فایل Notepad باز شده ، از منوی Edit بر روی Find کلیک کنید. اکنون عبارت wmv را وارد کرده و Enter بزنید.
خواهید دید که در داخل فایل متنی ، یک آدرس نمایان خواهد شد. به عنوان مثال آدرسی شبیه این آدرس:
mms://media1.iransima.ir/tv4/tv4_13860219_011.wmv
اکنون کافی است این آدرس را داخل یک دانلود منیجر همانند DAP کپی کنید تا دانلود فایل آغاز شود.

]]>
اسکرین سیور بسیار زیبا از مناظر آرامش بخش 2009-02-13T13:03:01+01:00 2009-02-13T13:03:01+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/252   اسکرین سیور زیبا که پیشنهاد می کنم دانلود کنید چون از نگاه کردن به تصاویر و گوش کردن به صداهای زیبا این محافط صفحه لذت می برید. اسکرین سیور زیبا که پیشنهاد می کنم دانلود کنید چون از نگاه کردن به تصاویر و گوش کردن به صداهای زیبا این محافط صفحه لذت می برید.

]]>
SummitSoft SystemTech AntiSpyware v2.0 2009-02-13T13:01:48+01:00 2009-02-13T13:01:48+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/251   SystemTech AntiSpyware و AntiVirus، دو ابزار محافظ قدرتمند در یک مجموعه که با شناسایی ویروسها، کرمها، تروجانها و دزدان اینترنتی و تمامی فعالیتهای مشکوک، چه در محیط داخلی کامپیوتر و چه در هنگام چک کردن ایمیل و سیاحت در اینترنت با پاکسازی و تعمیر آسیب های رسیده از جانب این موارد، امنیت را به سیستم شما می بخشد. این مجموعه ی امنیتی، تکنولوژی نسل بعد را با به روز رسانی منظم لیست ویروس ها و آمادگی همیشگی در برابر جدیدترین مهاجمین، سیستم شما را به صورت تمام و کمال ایمن می سازد. بیش از بیست افزو SystemTech AntiSpyware و AntiVirus، دو ابزار محافظ قدرتمند در یک مجموعه که با شناسایی ویروسها، کرمها، تروجانها و دزدان اینترنتی و تمامی فعالیتهای مشکوک، چه در محیط داخلی کامپیوتر و چه در هنگام چک کردن ایمیل و سیاحت در اینترنت با پاکسازی و تعمیر آسیب های رسیده از جانب این موارد، امنیت را به سیستم شما می بخشد. این مجموعه ی امنیتی، تکنولوژی نسل بعد را با به روز رسانی منظم لیست ویروس ها و آمادگی همیشگی در برابر جدیدترین مهاجمین، سیستم شما را به صورت تمام و کمال ایمن می سازد. بیش از بیست افزونه ی کارآمد در این مجموعه گنجانده شده است که ابزارهای رقیب از آن در یک بسته بندی کامل بی بهره اند. این ویژگی های مخصوص، با کنترل و نظارت مداوم بر فعالیت های کاربری به شما کمک می کند تا سیستم خود را با گذشت زمان های مدید همانند روز اول در اختیار داشته باشید. ابزار زرهی ضد جاسوسی: قابلیت ضد جاسوسی در این مجموعه به شما در کشف فعالیتهای مشکوک در کامپیوتر قبل از اینکه ایجاد مشکل نمایند کمک نموده و با سیستم محافظتی قدرتمندش تنظیمات تغییر یافته توسط دزدان اینترنتی را به سرعت شناسایی و تعمیر نموده و کامپیوتر شما را به دور از خطر نگاه داشته و مانع تهاجمات بعدی نیز می شود. از دسترسی تمامی افزونه های تجارتی و جاسوسی اطلاعاتبه سیستم، بصورت خودکار جلوگیری به عمل می آورد. تنظیمات کنترل ActiveX را برای برقراری ارتباطی امن از طریق اینترنت از کار انداخته و مانع ورود پیام های اسپم فوری می شود. حفاظت کامل ضد ویروسی: قابلیت تکنولوژیکی و بی همتای این مجموعه دشوارترین دشمنان امنیتی سیستم که ابزارهایی در سطح استاندارد قادر به شناسایی آن نبوده و از آنها به سادگی می گذرند، شامل آنهایی که در رجیستری سیستم پنهان می شوند و فعالیت آن را در آینده با ریسک مواجه می کنند ردیابی کرده و به همراه برنامه های مشکوک قرنطینه می سازد تا سیستم از شر آنها در امان باشد. این قابلیت موارد قابل اعتماد را به لیست "صرف نظر" شما افزوده و به صورت فوری و با سرعت زیاد کامپیوتر شما را به صورت کامل و یا انتخابی اسکن کرده و در تمامی اوقات به منظور ممانعت از ویروس ها، سیستم را حفاظت می نماید. پشتیبانی، تعمیر و حفاظت رجیستری: با استفاده از این ابزار، فایل های پشتیبان چندگانه از رجیستری سیستم خود به همراه تشریحات کاملی از نقطه بازگشت به وضعیت اصلی ایجاد نمایید تا در صورت دچار شدن به هر گونه مشکلی قادر به بازگشت به آن نقطه باشید و مشکلات را تعمیر نمایید. به منظور حذف اشکالات و ورودی های خطرناک و همچنین افزایش سرعت سیستم، رجیستری را اسکن نموده و آن را در برابر تهاجم های جدید و شاخص های دارای کدهای خاص حمایت و پشتیبانی می کند. از اینکه درون کامپیوترتان چه میگذرد مطلع باشید: پس از اینکه از شر انواع ویروس ها و جاسوس ها خلاص شدید، با نظارت بر فعالیت های کاربری روزانه آن را برای همیشه ایمن نگاه دارید. مثلاً حفاظت و کنترل اطلاعاتی نظیر چه وب سایتهایی را بازدید می کنید، ضبط فعالیت های آنلاین و آفلاین بر روی فایل ها و ممانعت از باز شدن برنامه های ناخواسته و فیلتر کردن موضوعی سایت ها و یا تدارک برنامه ای برای اجازه ساعات دسترسی به اینترنت.

]]>
نرم افزار ایجاد کارت های پستال با AMS Greeting Card Studio 1.5 2009-02-08T19:14:05+01:00 2009-02-08T19:14:05+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/250   نرم افزار AMS Greeting Card محصول شرکت AMS است. این نرم افزار جهت ایجاد کارت های پستال با موضوعات مختلفی چون: تبریک سال نو، جشن تولد، عروسی و ... طراحی شده است و امکانات فراوانی را در اختیار طراح قرار می دهد. برنامه ای فوق العاده برای تبدیل عکس های خانوادگی به کارت پستال با کیفیت بالا و اضافه نمودن متن به آن است. این نرم افزار دارای ابزار کاملا گرافیکی استکه کاربران با چند کلیک به آن ها دسترسی خواهند داشت. در این نرم افزار مدل های بسیار زیادی از حاشیه، قاب ها و متن های متنوع برای قرار دا نرم افزار AMS Greeting Card محصول شرکت AMS است. این نرم افزار جهت ایجاد کارت های پستال با موضوعات مختلفی چون: تبریک سال نو، جشن تولد، عروسی و ... طراحی شده است و امکانات فراوانی را در اختیار طراح قرار می دهد. برنامه ای فوق العاده برای تبدیل عکس های خانوادگی به کارت پستال با کیفیت بالا و اضافه نمودن متن به آن است. این نرم افزار دارای ابزار کاملا گرافیکی استکه کاربران با چند کلیک به آن ها دسترسی خواهند داشت. در این نرم افزار مدل های بسیار زیادی از حاشیه، قاب ها و متن های متنوع برای قرار دادن بر روی عکس های مختلف و با توجه به موضوع عکس ها موجود است. حتی تعداد زیادی clip art و تصاویر بکگراند را همراه دارد تا نیازهای اولیه شما برای طراحی کاملا تامین شود. AMS Greeting Card می تواند تمامی كاغذهای مخصوص کارتهای تبریک را پشتیبانی کند. به وسیله این نرم افزار دیگر کاربران برای طراحی کارت های خود نیاز به داشتن دانش طراحی و کار با نرم افزارهای مختلف طراحی نداشته و می توانند کارت های مورد نظر خود را به راحتی و با استفاده از قالب های آماده موجود در نرم افزار طراحی نمایند.

]]>
دانلود قویترین نرم افزار ارسال ایمیل به تعداد انبوه Nesox Email Marketer Business 2009-02-08T19:09:40+01:00 2009-02-08T19:09:40+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/249   نرم افزاری برای چک نمودن Email لیست ها و یا دسته بندی آن ها و ... . آدرس های ایمیل امروزه در اینترنت نقش مهمی را بازی می کنند. به عنوان مثال شما دارای یک وب سایت می باشید و قصد دارید تا اعضای وب سایت خود را در عضویت قسمت خبرنامه سایت خود درآورید تا با ارسال اخبار به آن ها اقدام به جذب بیشتر آن ها نسبت به سایت خود نمایید و یا قصد دارید تا به یک لیست بلند از آدرس های ایمیلی که در اختیار دارید متنی را به عنوان تبلیغات بفرستید. برای انجام این کارها نیاز به نرم افزارهای مربوطه دارید و برای خب نرم افزاری برای چک نمودن Email لیست ها و یا دسته بندی آن ها و ... . آدرس های ایمیل امروزه در اینترنت نقش مهمی را بازی می کنند. به عنوان مثال شما دارای یک وب سایت می باشید و قصد دارید تا اعضای وب سایت خود را در عضویت قسمت خبرنامه سایت خود درآورید تا با ارسال اخبار به آن ها اقدام به جذب بیشتر آن ها نسبت به سایت خود نمایید و یا قصد دارید تا به یک لیست بلند از آدرس های ایمیلی که در اختیار دارید متنی را به عنوان تبلیغات بفرستید. برای انجام این کارها نیاز به نرم افزارهای مربوطه دارید و برای خبرنامه ها نیاز به برنامه نویسی وب برای وب سایت خود تا از این ویژگی ها برای خود برخوردار شوید.در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن می توانید نیازهای این چنینی را رفع نمایید.Email Marketer Business نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا برای تعداد زیادی از کاربران نامه های مختلف تبلیغاتی را ارسال نمایید. این نرم افزار به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد به آن این اختیار را می دهد تا با توجه به نیاز خود اقدام به ارسال نامه های مختلف به یک لیست آدرس نامه های الکترونیکی نمایند. در این نرم افزار می تاون از قالب های آماده و زیبا برای ارسال نامه های تبلیغاتی استفاده نمود. این نرم افزار یکی از محصولات کمپانی Nesox می باشد .از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:- قدرت بالا در ارسال نامه ها- دسته بندی و مدیریت بر آدرس های میل- توانایی قرار دادن کدهای HTML و عکس در داخل متن نامه های ارسالی- قابلیت اتخاب یکی از قالب های آماده برای ارسال نامه ها- پشتیبانی از چندین زبان مختلف و ... .

]]>
دانلود مستقیم فیلم 2008 Towelhead با 2 کیفیت 2009-01-29T14:58:50+01:00 2009-01-29T14:58:50+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/248 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 350 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیرهکارگردان: Alan Ballبازیگران: Summer Bishil , Chris Messina , Maria Bello , Aaron Eckhartژانر: دراممدت: 124 دقیقهسال ساخت: 2008درجه سنی: Rخلاصه داستان:سال 1990 هست و یک دختر به نام جسیرا که 13 ساله هست و آمریکایی – عرب نیز هست با مادرش زندگی می کند اما مادر وی چندان پایبند به اخلاق نیست و بیشتر از اینکه وقتش را با دختر نوجوانش سپری کند با دوست پسرش سپری می کند ! و نتیجه اش هم این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 350 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

کارگردان: Alan Ball
بازیگران: Summer Bishil , Chris Messina , Maria Bello , Aaron Eckhart
ژانر: درام
مدت: 124 دقیقه
سال ساخت: 2008
درجه سنی: R

خلاصه داستان:
سال 1990 هست و یک دختر به نام جسیرا که 13 ساله هست و آمریکایی – عرب نیز هست با مادرش زندگی می کند اما مادر وی چندان پایبند به اخلاق نیست و بیشتر از اینکه وقتش را با دختر نوجوانش سپری کند با دوست پسرش سپری می کند ! و نتیجه اش هم این می شود که جسیرا بعد از مدتی برای ادامه زندگی به خانه پدرش فرستاده می شود تا مادرش راحت تر با دوست پسرش خلوت کند !! . پدر جسیرا یک لبنانی به نام ریفت ( همون رفعت خودمون ) هست که در تگزاس زندگی می کند و مسیحی است . وی برنامه های زیادی برای جسیرا دارد تا وی را در کنار خودش نگاه دارد اما پاره ای از مشکلات زنانه باعث می شود که پدر سخت گیری زیادی برای دخترش انجام دهد و....


برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0787523/

برای دانلود برید ادامه متن


]]>
دانلود مستقیم فیلم Sweet Home Alabama 2009-01-29T14:56:51+01:00 2009-01-29T14:56:51+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/247 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 300 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره كارگردان: اندی تنات پخش: تاچستون پیكچرز بازیگران: ریز ویترزپون، پاتریك دمپسی، جاش لوكاس، اتان امبری، كاندیس برگن، داكوتا بانینگ تاریخ نمایش: 27 سپتامبر 2002 ملانی (ریز ویترسون) زن جوانی است که در یک شهر جنوبی در ایالت آلاباما بزرگ شده و ازدواج کرده است . او یک طراح لباس است و برای آغاز یک زندگی تازه بدون اجازه شوهرش عازم نیویورک می شود . او بزودی در نیویورک به شهرت و این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 300 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

كارگردان: اندی تنات

پخش: تاچستون پیكچرز

بازیگران: ریز ویترزپون، پاتریك دمپسی، جاش لوكاس، اتان امبری، كاندیس برگن، داكوتا بانینگ

تاریخ نمایش: 27 سپتامبر 2002

ملانی (ریز ویترسون) زن جوانی است که در یک شهر جنوبی در ایالت آلاباما بزرگ شده و ازدواج کرده است . او یک طراح لباس است و برای آغاز یک زندگی تازه بدون اجازه شوهرش عازم نیویورک می شود . او بزودی در نیویورک به شهرت و موفقیت دست می یابد و در شب نمایش طرحهایش با پیشنهاد ازدواج اندرو ، پسر شهردار نیویورک روبرو می شود . ملانی ظاهراً به همه هدفهایش رسیده است اما احساس می کند که برای راحت کردن وجدانش باید به شهر کوچکش بازگردد . او به اندرو می گوید که باید به خانه برگردد تا شوهرش را وادار به امضای برگه طلاق کند و همچنین سری به پدر و مادر پیرش بزند . او عازم زادگاهش می شود و اندرو نیز او را دنبال می کند اما در پایان ملانی در می یابد که هیچ جا بهتر از خانه و زادگاهش نیست .


برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0256415/

برای دانلود برید ادامه متن

]]>
دانلود مستقیم فیلم Angus, Thongs and Perfect Snogging 2008 2009-01-29T14:55:40+01:00 2009-01-29T14:55:40+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/246 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 350 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیرهنام فیلم : Angus Thongs and Perfect Snogging 2008تاریخ اکران فیلم : 25 July 2008نام کارگردان فیلم : Gurinder Chadhaنام نویسنده ی فیلم : Gurinder Chadha . Paul Mayeda Bergesسبک فیلم : كمدیکیفیت فیلم : DVD RIPرتبه ی فیلم : 6.8/10خلاصه فیلم : داستان فیلم در مورد یک دختر ۱۴ ساله هست که وقایع و اتفاقات و فراز و نشیب های دوران نوجوانی رو هر روز تو دفتر خاطراتش می نویسه.. همچنین در این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 350 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

نام فیلم : Angus Thongs and Perfect Snogging 2008

تاریخ اکران فیلم : 25 July 2008

نام کارگردان فیلم : Gurinder Chadha

نام نویسنده ی فیلم : Gurinder Chadha . Paul Mayeda Berges

سبک فیلم : كمدی

کیفیت فیلم : DVD RIP

رتبه ی فیلم : 6.8/10

خلاصه فیلم : داستان فیلم در مورد یک دختر ۱۴ ساله هست که وقایع و اتفاقات و فراز و نشیب های دوران نوجوانی رو هر روز تو دفتر خاطراتش می نویسه.. همچنین در این مدت چیزهایی در مورد بوسه یاد میگیره!
برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0963743/

برای دانلود برید ادامه متن


]]>
دانلود با لینک مستقیم فیلم 13 Going On 30 2009-01-29T14:52:41+01:00 2009-01-29T14:52:41+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/245 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 300 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیرهژانر : کمدی - درام - عاشقانه -فاننتزیسال ساخت : 2004جینا رینک دختر ۱۳ ساله ای است همواره دلش می خواهد مجبوبترین دختر مدرسه باشد. در روز جشن تولدش، مراسم در اثر یک حادثه به فاجعه منجر می شود و جینا که غرورش شکسته شده آرزو می کند که دختری ۳۰ ساله می بود تا از شر رنجهای دوران نوجوانی رهایی می یافت. آرزوی جینا تحقق می یابد و صبح روز بعد که از خواب بیدار می شود در می یابد که زنی این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 300 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

ژانر : کمدی - درام - عاشقانه -فاننتزی

سال ساخت : 2004

جینا رینک دختر ۱۳ ساله ای است همواره دلش می خواهد مجبوبترین دختر مدرسه باشد. در روز جشن تولدش، مراسم در اثر یک حادثه به فاجعه منجر می شود و جینا که غرورش شکسته شده آرزو می کند که دختری ۳۰ ساله می بود تا از شر رنجهای دوران نوجوانی رهایی می یافت. آرزوی جینا تحقق می یابد و صبح روز بعد که از خواب بیدار می شود در می یابد که زنی ۳۰ ساله بوده و به سال ۲۰۰۴ منتقل شده است. جینای ۳۰ ساله زن موفقی است که صاحب یک نشریه پر طرفدار است و با یک ستاره هاکی زندگی می کند. جینا که ناگهان ۱۷ سال به جلو رفته از تماشای پیشرفتهای تکنولوژی و عوض شدن جامعه تعجب کرده و در ابتدا شگفت زده می شود اما تدریجاً احساس می کند که در این دنیای تازه موجودی غریب و سرگردان است و بنابراین برای حل مشکلش بسراغ دوست دوران نوجوانی اش می رود تا بکمک او مشکلش را حل کند.


برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0337563/

برای دانلود برید ادامه متن


]]>
یه اسكرین سیور محشر 2009-01-29T14:50:03+01:00 2009-01-29T14:50:03+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/244 دلفین ها و دنیای زیر آب روی دسکتاپ شما     آیا به دنبال یک چیز رویایی هستید؟تماشای دنیای زنده ی زیر آب پر از دلفین های شاد ، ماهی ها ، مرجان ها و صداهای رمز آلود.دلفین های بازیگوش در طول مانیتور شما به تفریح ، پرش و شنا مشغول می شوند. و شما از حرکات زبیا آنها شگفت زده خواهید شد. با نصب این برنامه محافظ صفحه نمایش Living Dolphins 3D Screen Saver دنیایی زنده و جذاب زیر آب را به دسکتاپ خود منتقل کنید! و از زیبایی های دنیای زیر آب لذت ببرید. از قابلیت های این محافظ صفحه نمایش دلفین ها و دنیای زیر آب روی دسکتاپ شما

 

 

آیا به دنبال یک چیز رویایی هستید؟
تماشای دنیای زنده ی زیر آب پر از دلفین های شاد ، ماهی ها ، مرجان ها و صداهای رمز آلود.
دلفین های بازیگوش در طول مانیتور شما به تفریح ، پرش و شنا مشغول می شوند. و شما از حرکات زبیا آنها شگفت زده خواهید شد. با نصب این برنامه محافظ صفحه نمایش Living Dolphins 3D Screen Saver دنیایی زنده و جذاب زیر آب را به دسکتاپ خود منتقل کنید! و از زیبایی های دنیای زیر آب لذت ببرید.

از قابلیت های این محافظ صفحه نمایش به موارد زیر میتوان اشاره کرد:
- محیط سه بعدی حقیقی
- گرافیک سه بعدی با استفاده از عکس های طبیعی
- انیمیشن های طبیعی موجودات دریایی
- حرکات زیبایی دلفین ها
- به هرماه موزیک آرامش بخش و صداهای اقیانوس
- دارای ساعت دیجیتال
- قابلیت محافظت با استفاده از کلمه عبور
- پشتیبانی از سیستم های چند مانیتوره
- لذت تماشای زیبایی های زیر آب!
- قابل نصب روی ویندوز ویستا..

دانلود در ادامه متن.....

]]>
دانلود مستقیم فیلم Torque 2009-01-29T14:46:02+01:00 2009-01-29T14:46:02+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/243 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 330 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیرهکارگردان:Joseph Kahnبازیگران:مارتین هندرسون،ایس کیوب،مونت مازور و جی هرناندزMartin Henderson ,ice cube, monet mazur and jay Hernandezسبک:اکشن،حادثه ای ،ماجراجویانه و موتور رانیاگر از دیدن فیلم هایی مانند سریع و آتشین ( (the fast and the furiousیا فیلم های مشابه آن لذت می برید.حتما این فیلم را ببینید.این فیلم نیز در همان سبک است.تنها ماشین را بردارید و بجایش موتورسیکلت بگذاری این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 330 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

کارگردان:Joseph Kahn

بازیگران:مارتین هندرسون،ایس کیوب،مونت مازور و جی هرناندز

Martin Henderson ,ice cube, monet mazur and jay Hernandez

سبک:اکشن،حادثه ای ،ماجراجویانه و موتور رانی

اگر از دیدن فیلم هایی مانند سریع و آتشین ( (the fast and the furiousیا فیلم های مشابه آن لذت می برید.حتما این فیلم را ببینید.این فیلم نیز در همان سبک است.تنها ماشین را بردارید و بجایش موتورسیکلت بگذارید.فیلمی درباره ی باندهای خیابانی و گروهای ولگرد کالیفورنیا و آمریکا همراه با جست و گریز ها مسابقات اکشن وار موتورسواری .بگذارید ابتدا داستان فیلم را بگویم:

فورد یکی از موتور سواران خیابانی برای فرار از دست پلیس 6 ماه به مالزی رفته است و اکنون بازگشته است تا دوستان و دوست دخترش را ببیند.اما او که قبلا دو موتور حاوی ماری جوانا از هنری یکی از روسای باند خلافکاری و قاچاقچی دزدیده بود راحت نمی ماند و هنری سراغش می آید.ولی قصر در میرود.ولی هنری برای او نقشه میکشد و جونیور برادر باند خیابانی سیاهپوستان را میکشد و همه چیز با برنامه ریزی قبلی و شاهد ساختگی به گردن فورد می افتد.و پلیساز یک طرف و تری و گروهش از طرف دیگر بدنبال فورد و دوستانش می افتند و فورد نیز در پی محکوم جلوه دادن هنری بر می آید در این حین هنری نیز از طریق تلفن به فورد میگوید که موادها را پس بدهد.چون قتل با زنجیر موتور اتفاق افتاده است پس فورد نیز میخواهد این را به پلیس بگوید اما مامور پرونده ی وی حرفش را قبول نمیکند و فورد سعی دارد به لس آنجلس برود و در این بین فرار و گریز های فراوان رخ میدهد.تا بالاخره در یک جا همه روبرو میشوند و یک درگیری کامل بین آنها اتفاق می افتد.

فیلم دارای جلوه های ویژه ی فراوان است مثلا صحنه ای که تری و فورد بر روی قطار موتور سواری می کنند.و صحنه های آخری که در خیابان است.

بازیگران فیلم از بازیگران معروف نیستند.اما ice cube خواننده ی معروف رپ در نقش تری ایفای نقش میکند.

در مورد موسیقی فیلم و سوند ترک های آن باید بگویم که وقتی بحث چنین فیلمهایی می آید که بیشترین مخاطبان آن نیز طرفداران موسیقی رپ و خیابانی هستند نباید انتظار یک موسیقی ضعیف را داشت فیلم دارای موسیقی متن خیلی خوب و موسیقی تیتراژ زیبا که اکثرا نیز به سبک رپ هستند می باشد.اگر شما dvd استاندارد آن را تهیه کنید در قسمت special feautere میتوانید کلیپ تصویری کامل موزیک تیتراژ پایانی فیلم که توسط گروه youngblooz بطور اختصاصی برای همین فیلم سروده شده است را تماشا کنید.البته اضافه کنم که در این قسمت موارد دیگری نیز مانند طرز ساخت سکانس های ویژه فیلم که با انیمیشن تلفیق شده را تماشا کنید.کلا تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و شما وقتی این فیلم را تماشا میکنید اصلا حوصله تان سر نمیرود.و برایتان سرگرم کننده خواهد بود.

برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0329691/

برای دانلود برید ادامه متن


]]>
دانلود فیلم The Pacifier با زیر نویس فارسی 2009-01-29T14:42:48+01:00 2009-01-29T14:42:48+01:00 tag:http://aks36.mihanblog.com/post/242 این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 313 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره فیلمی در ژانر اکشن کمدی خانوادگی با بازی وین دیزل و لورن گراهام،زیرنویس فارسی و کیفیت عالییک دانشمند امریکائی بخاطر اختراع وسیله ای بسیار مهم به اسم GHOST توسط صربها ربوده شده و بقتل می رسد . در پی این اتفاق همسر او جولی به اتفاق یک مامور امنیتی عازم ژنو می شود تا صندوق امانات محرمانه شوهرش را که حاوی فرمول ساخت اختراعش است باز کنند . در این مدت یک تفنگدار ماهر نیروی د این فیلم هم به صورت کم حجم شده (rmvb با حجم 313 مگابایت لینک مستقیم) و هم با کیفیت بالا (dvdrip) در اختیار شما قرار می گیره

 فیلمی در ژانر اکشن کمدی خانوادگی با بازی وین دیزل و لورن گراهام،زیرنویس فارسی و کیفیت عالی

یک دانشمند امریکائی بخاطر اختراع وسیله ای بسیار مهم به اسم GHOST توسط صربها ربوده شده و بقتل می رسد . در پی این اتفاق همسر او جولی به اتفاق یک مامور امنیتی عازم ژنو می شود تا صندوق امانات محرمانه شوهرش را که حاوی فرمول ساخت اختراعش است باز کنند . در این مدت یک تفنگدار ماهر نیروی دریائی به اسم شان ماموریت می یابد از 5 فرزند جولی مراقبت کند زیرا احتمال ربوده شدن بچه ها وجود دارد . این بچه ها در سنین مختلفی هستند ، از نوزاد تا محصل دبیرستان . شان در ابتدا تصمیم می گیرد با اعمال نظم در خانه از پس آنها بر بیاید اما پس از استعفای پرستار بچه ها وظیفه سنگینی بر عهده او گذاشته می شود اما بتدریج روابطی دوستانه بین او و بچه ها شکل می گیرد .

برای دیدن توضیحات به زبان اصلی برید لینک زیر

http://www.imdb.com/title/tt0395699/

برای دانلود برید ادامه متن


]]>