چندی پیش و به هنگام معرفی نرم افزار Prophecy Master اشاره به نرم افزاری کرده بودیم که میتوانست با در اختیار داشتن تصاویر پدر و مادر تصویر فرزند احتمالی آنان را باز سازی نماید و اکنون بسیار خوشحالیم تا در این فرصت یکی از نرم افزارهای اختصاصی بازیابی تصویر کودک از والدین را به دوستان گرامی معرفی کنیم.

نرم افزار Baby Maker میتواند با استفاده از تکنیکهای پیشرفته هوش مصنوعی Artificial Intelligence و الگوریتمهای جدید در پردازش تصویر Image Processing پس از دریافت و تجزیه و تحلیل عکس پدر و مادر احتمالی چهره فرزند آنها را محاسبه نماید .

baby-maker

به کمک این نرم افزار میتوانید با استفاده از عکس خود و همسر احتمالیتان ، فرزند خود را در آینده مشاهده نمایید .
نرم افزار بر خلاف غالب نرم افزارهای گرافیکی تجزیه کننده چهره ، به نقاط راهنما مشخص کننده اجزا اصلی صورت ، نیاز ندارد و همه مراحل به صورت کاملا اتوماتیک صورت میگیرد .
همچنین به جهت اینکه این نرم افزار به سان عموم نرم افزارهای مشابه از روشهای بسیار تخصصی استفاده میکند ، تا حد امکان از دخالت کاربر در تنظیمات اصلی نرم افزار دوری گردیده است و تنها و ظیفه کاربر مشخص کردن مسیر تصاویر و کلیک بر روی دگمه Next میباشد .
لازم به ذکر است که این فرایند از اساس با عملکرد نرم افزارهای مورف Morph متفاوت میباشد و نرم افزار پس تجزیه و تحلیل اولیه به کمک دستورالعملهایی که بر پایه قوانین ژنهای غالب و مغلوب تنظیم گردیده چهارچوب اصلی چهره ترکیبی را مشخص مینماید .

نصب نرم افزار بسیار ساده میباشد . ابتدا از پوشه Setup فایل BabyMakerSetup.exe را اجرا فرمایید .
و سپس از پوشه Crack فایل BabyMaker.exe را در پوشه نصب نرم افزار با فایل هم نام قبلی جایگزین Replace فرمایید . پوشه نصب نرم افرار به صورت پیش فرض در مسیر زیر قرار میگیرد :
C:\Program Files\Luxand\BabyMaker\Baby

ارسال شده توسط : سعید
حجم فایل: 17.4 مگابایت

حجم فایل: 17.4 مگابایت

     
 

http://takdata.net/files/2009/1-1/Baby.Maker.1.rar

 

     
 

www.takdownload.ir

 


كد - لینک:
(Double-click CODE box to copy code to clipboard)
Full Rapidshare - Link
http://takurl.com/?Baby-Maker-1

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 6 بهمن 1387    | توسط:    | طبقه بندی: نرم افزار سرگرمی،     |
نظرات()